Tiszai horgászrend (ukránul)

Tiszai horgászrend (Ukránul)

hungary flag

slovak flag

ukraine flag

roman flag

    

logo color 340

Порядок рибалки на водах р.Тиса

(дійсний з 01.02.2019 р)

Шановний риболов!

Вітаємо Вас на річці Тиса ! Захист навколишнього та водного середовища наша спільна ціль. Від імені неприбуткової організації Об’єднання спортивних рибалок області Саболч-Сатмар-Берег хочемо Вам побажати доброго улову і приємно провести час.

Повідомлення щодо охорони водного середовища та з питань риболовлі можете здійснити за телефоном 003642 411-372 або 0036 30 62-72-882, а також по електронній пошті Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát..

Рибалку на території водного господарства, яке зазначене у Вашому дозволі можна здійснювати у відповідності до Загальних правил ловлі риби, а також з врахуванням зазначеного нижчу:

Здійснювати рибалку дозволяється без пошкодження об’єктів водного господарства. Також забороняється заважати іншим рибакам. Забороняється смітити під час рибалки , а також здійснювати рибалку на засміченій території. За рибалку на засміченій території або за викидання сміття може бути вилучений дозвіл на рибалку. Після завершення рибалки рибак зобов’язаний прибрати за собою територію і вивезти з собою сміття.

При здійсненні рибалки у темну пору рибак зобов’язаний добре освітити територію, забезпечити належні умови для перевірки працівникам рибної інспекції, а також виконувати інструкції інспектора.

За порушення Правил риболовлі інспектор по рибної інспекції може відкрити службове провадження, а в окремих випадках порушника можуть притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності. При виявленні інспектором порушень під час рибалки може вилучати Державний дозвіл на рибалку або дозвіл на проведення рибалки на певній території.

Щодо кількості виловленої риби: Критерії щодо кількості, розміру виловленої риби та періоду рибалки затверджені Додатком № 9 Постанови VM № 133\2013 з врахуванням викладеного нижче.

Дорослі риболови щоденно: із тих риб, на які розпоширюються розмірні або кількісні обмеження (благородні сорти риб) не більше 3 риби з кожного сорту, але в загальній кількості не більше 5 штук. Із кожного сорту риб перерахованих у Другій частині Додатку №8 згаданої вище постанови в загальну кількість щоденно можливої кількості виловленої риби (10кг) враховуються і кількість виловленої риби благородних сортів. Щорічна максимальна кількість виловлених благородних сортів риб – 100 штук. Риболови власники пільгового територіального дозволу щоденно: із тих риб, на які розпоширюються розмірні або кількісні обмеження (благородні сорти риб) не більше 2 риб з кожного сорту, але в загальній кількості не більше 3 штук. Із кожного сорту риб перерахованих у Другій частині Додатку №8 згаданої вище постанови в загальну кількість щоденно можливої кількості виловленої риби (7кг) враховуються і кількість виловленої риби благородних сортів. Щорічна максимальна кількість виловлених благородних сортів риб –70 штук.

Риболови дитячого віку: 1 штук благородної риби, інших риб в максимальній кількості 5 кг риб. Другою частиною Додатку №8 згаданої вище постанови в загальну кількість щоденно можливої кількості виловленої риби (5кг) враховуються і кількість виловленої риби благородних сортів. Щорічна максимальна кількість виловлених благородних сортів риб –50 штук
Забороняється забирати з собою Судака, Щуку і Окуня які важать 15 кг і більше! Після зважування та можливого фотографування рибу негайно треба повернути у водойму .
З 01 листопада по 15 березня з метою захисту риб які гніздяться під час рибалки забороняється використання сонару!

Об’єднання спортивних рибаків на водах р.Тиси селективно здійснює і маркування риб. Позначку риби, місце та дату вилову, вагу і розмір риби, а також Прізвище і адрес рибака, який виловив просимо по можливості надіслати за адресою: 4400 Nyiregyháza, Dózsa György út 23, fsz 10.

При вилову риби нижчого розміру забороняється знімати із риби позначку, потрібно фіксувати дані маркера!

Особи які надіслали перераховані дані нагороджуються подарками (200 м волосні(ліски) або воблер), а в кінці року будуть учасниками лотереї із можливістю виграти цінні призи.

Ніредьгаза, 14.01.2019 р.

Неприбуткова Організація
Об’єднання спортивних рибалок
Області Саболч-Сатмар-Берег

Online látogatóink

Oldalainkat 90 vendég és 0 tag böngészi

Cookie-k kezelése